• GSM:
  •  0533 934 17 62
  • Çalışma Saatleri:
  •  Pazartesi-Cuma 09:00 - 19:00 / Cumartesi 09:00 - 15:00

Tedaviler

Anasayfa / Tedaviler

Gebelik ve Doğum


Gebeliğin belirlenmesinden doğuma kadar geçen 40 haftalık (Son adet tarihinden itibaren) süreçte anne adayının düzenli ve periyodik kontrollerinin yapılması ve gebeliğin yakından takip edilerek sürecin en kapsamlı şekilde yönetilebilmesi sonucunda be...

Daha Fazla Oku

Genital Estetik


Genital bölgede doğuştan olan şekil bozuklukları yada sonradan olan değişiklikler estetik kaygılara ve cinsel sorunlara sebep olabilir. Genital bölgenin dış kısmındaki mevcut bozuklukların ve iç bölgedeki sarkmaların, genişlemelerin cerrahi operasyon...

Daha Fazla Oku

Laparoskopik (Kapalı Yöntem) Ameliyatlar


Laparoskopi ile karın alt bölgesinde açılan 3 - 5 mm’lik deliklerden içeri sokulan aletler ile rahim, yumurtalık ve tüpleri ilgilendiren hastalık veya sorunlar doğrudan gözlemlenebilmesi ve gerekli görülürse cerrahi işlem yapılmasıdır.

Daha Fazla Oku

Ayrıntılı Ultrason


Gebelik takibi sırasında yapılan ultrason muayenelerinden farklı olarak yüksek görüntü kalitesiyle ve bebeğin tüm organlarının incelenmesidir.

Daha Fazla Oku

Jinekolojik Kanser Taramaları


Jinekolojik kanserler için tarama yöntemleri son derece önem taşımaktadır. Düzenli yapılacak sağlık kontrolleri ile kanseri erken evrede hatta öncül lezyonlar aşamasında yakalamak ve önlem almak mümkün olabilmektedir.

Daha Fazla Oku

Kısırlık Tanı ve Tedavileri


Sağlıklı bir gebelik ve sonunda da sağlıklı bebekler elde edebilmek için infertilite sorunu yaşayan çiftlerde altta yatan nedenin çok iyi tespit edilmesi ve çiftler için en uygun kişisel tedavi yaklaşımıyla doğru tedavilerin uygulanabilmesidir.

Daha Fazla Oku

Histeroskopi


Histeroskopi, rahim ağzı ve rahim içini döşeyen dokunun endoskop yardımı ile incelenerek, rahmin içindeki problemleri tanımak ve tedavi etmek için kullanılır.

Daha Fazla Oku
  • Sosyal medya platformları üzerinden bize ulaşıp takip edebileceğiniz bağlantılar aşağıda listelenmiştir.
  • Park Yaşam Ofisleri Yalı Mah. 6523 Sok. No:32/A Kat:4 Daire:410 Karşıyaka / İzmir
  • 0533 934 17 62
  • info@orcunsezer.com

© 2024 Tüm hakları saklıdır. Ads & Smiles